VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE KRAJINY

Fotografia južnej Moravy na fotopapieri

Novinka
  • Fotografia južnej Moravy na fotopapieri
39,00
Krajina južnej Moravy počas jesenného západu slnka
Obj. čislo:
f0317

Fotografia južnej Moravy na fotopapieri

Fotografie sú vytlačené na papieri nemeckej značky Hahnemühle významnej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna a papiere ktoré spĺňajú štandardy archivácie.

Lesklé fotografie

Tlač na papieri FineArt Baryta Satin, 300 gsm, 100% a-celulóza, biely, saténový povrch
FineArt Baryta Satin je barytový papier s bielym, saténovým leskom. Množstvo síranu bárnatého v povlaku v spojení s mikroporéznou vrstvou prijímajúcou atrament poskytuje výnimočné výsledky s veľkým farebným priestorom a intenzívnym zafarbením. FineArt Baryta Satin umožňuje zobraziť extrémne hlbokú čiernu, vynikajúcu ostrosť obrazu a je ideálny aj pre čiernobielu fotografiu. Využíva sa pre fotografickú a výtvarnú reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, digitálnemu umeniu. Ďalej pre výtlačky v limitovanej edícii, prezentačné výtlačky na účely zobrazenia a výstavy, albumy, pohľadnice.

Matné fotografie

Tlač na papieri Foto Rag® - Matt FineArt - hladký 308 gsm, 100% bavlna, biela
Photo Rag® - biely - 100% bavlna s hladkou textúrou povrchu - zaručuje archívne štandardy. Photo Rag® spĺňa najvyššie priemyselné štandardy týkajúce sa hustoty, farebného gamutu, odstupňovania farieb a ostrosti obrazu pri zachovaní osobitného vkusu a pocitu originálneho umeleckého papiera. Využíva sa pre fotografickú a výtvarnú reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, digitálnemu umeniu, čiernobielym a farebným fotografiám, pre výtlačky v limitovanej edícii, prezentačné výtlačky na výstavné účely, albumy, pohľadnice.

Tlač fotografií je realizovaná vo fotoštúdiu PierCom v Banskej Štiavnici. Fotoštúdio pri tlači využíva 12-farebný LUCIA pigmentový atrament, ktorý zvyšuje dosiahnuteľný farebný rozsah a svetlostálosť.

Po tlači sú fotografie na plátne fixované ochranným UV sprejom značky Hahnemühle, ktorý zabezpečuje ochranu a svetlostálosť fotografie aj pri pôsobení slnečného svetla. Fotografie môžu byť autorský signované archívnym atramentom.

Ku každej fotografii kupujúci získa certifikát originality.


Parametre

Ročné obdobie Jeseň
Orientácia Na šírku
Farebnosť Čierno-biela
Dodacia doba do 10 dní

Želáte si dostávať novinky eshopu emailom?

Pozvánky na výstavy a novinky v eshope budete mať ako prví

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.