VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE KRAJINY

Nástenný kalendár 2024

"Mystérium krajiny"

Predaj skončil

Tlač fotografií je realizovaná vo fotoštúdiu PierCom v Banskej Štiavnici. Fotoštúdio pri tlači využíva 12-farebný LUCIA pigmentový atrament, ktorý zvyšuje dosiahnuteľný farebný rozsah a svetlostálosť.

Po tlači sú fotografie fixované ochranným UV sprejom značky Hahnemühle, ktorý zabezpečuje ochranu a svetlostálosť fotografie aj pri pôsobení slnečného svetla. Fotografie sú autorsky signované archívnym atramentom.

Ku každej fotografii kupujúci získa certifikát originality. Z každej autorskej fotografie je zhotovených maximálne 5 kópií.

Fotografie na plátne

Fotografie sú vytlačené na plátne nemeckej značky Hahnemühle významnej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna ktoré spĺňajú štandardy archivácie. Plátno má gramáž 400g/m2, je 100% bavlnené a neobsahuje kyseliny.

Vďaka atraktívnemu matnému povrchu spĺňa najvyššie štandardy týkajúce sa farebnosti a ostrosti obrazu. Je ľahko natiahnuteľné na rám. Využíva sa na fotografickú a výtvarnú reprodukciu v súlade s najvyššími archívnymi štandardmi, pre digitálne umelecké, čiernobiele alebo farebné fotografie a výtlačky v limitovanej edícii.

Fotografie na fotopapieri

Fotografie sú tlačené na fotopapieri nemeckej značky Hahnemühle, poprednej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna a papiere, ktoré zodpovedajú archívnym štandardom.

Lesklá fotografia

FineArt Barium Satin Paper, 300 g / m2, 100% a-celulóza, biela, saténový povrch.

FineArt Baryta Satin je barytový papier s bielou farbou a saténovým leskom. Množstvo síranu bárnatého v povlaku v kombinácii s mikroporéznou vrstvou prijímajúcou atrament poskytuje vynikajúce výsledky s veľkým farebným rozsahom a intenzívnym zafarbením. FineArt Barium Satin umožňuje zobraziť mimoriadne hlbokú čiernu farbu, vynikajúcu ostrosť obrazu a je ideálny pre čiernobielu fotografiu. Používa sa na fotografickú a vizuálnu reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom. Ďalej pre výtlačky v obmedzenom náklade, prezentačné plagáty na výstavné a výstavné účely, albumy, pohľadnice.

Matná fotografia

Photo Rag® - Matt FineArt - Hladký 308 g / m2, 100% bavlna, biela
Photo Rag® - Biela - 100% bavlna s hladkým povrchom textúry - zaručuje archívne štandardy. Photo Rag® spĺňa najvyššie štandardy denzity, farebného rozsahu, farebnej gradácie a ostrosti obrazu. Používa sa na fotografickú a vizuálnu reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, čiernobiele a farebné fotografie, výtlačky v obmedzenom náklade, prezentačné plagáty na výstavné účely, albumy, pohľadnice.
 

Želáte si dostávať novinky eshopu emailom?

Pozvánky na výstavy a novinky v eshope budete mať ako prví

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.