VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE KRAJINY

Veľká Fatra

29
Krajina v podhorí Veľkej Fatry v jesennej inverzii.
Obj. čislo:
f0313

Veľká Fatra

Tlač fotografií je realizovaná vo fotoštúdiu PierCom v Banskej Štiavnici. Fotoštúdio pri tlači využíva 12-farebný LUCIA pigmentový atrament, ktorý zvyšuje dosiahnuteľný farebný rozsah a svetlostálosť.

Po tlači sú fotografie fixované ochranným UV sprejom značky Hahnemühle, ktorý zabezpečuje ochranu a svetlostálosť fotografie aj pri pôsobení slnečného svetla. Fotografie sú autorsky signované archívnym atramentom.

Ku každej fotografii kupujúci získa certifikát originality. Z každej autorskej fotografie je zhotovených maximálne 5 kópií.

Fotografie na plátne

Fotografie sú vytlačené na plátne nemeckej značky Hahnemühle významnej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna ktoré spĺňajú štandardy archivácie. Plátno má gramáž 400g/m2, je 100% bavlnené a neobsahuje kyseliny.

Vďaka atraktívnemu matnému povrchu spĺňa najvyššie štandardy týkajúce sa farebnosti a ostrosti obrazu. Je ľahko natiahnuteľné na rám. Využíva sa na fotografickú a výtvarnú reprodukciu v súlade s najvyššími archívnymi štandardmi, pre digitálne umelecké, čiernobiele alebo farebné fotografie a výtlačky v limitovanej edícii.

Fotografie na fotopapieri

Fotografie sú tlačené na fotopapieri nemeckej značky Hahnemühle, poprednej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna a papiere, ktoré zodpovedajú archívnym štandardom.

Lesklá fotografia

FineArt Barium Satin Paper, 300 g / m2, 100% a-celulóza, biela, saténový povrch.

FineArt Baryta Satin je barytový papier s bielou farbou a saténovým leskom. Množstvo síranu bárnatého v povlaku v kombinácii s mikroporéznou vrstvou prijímajúcou atrament poskytuje vynikajúce výsledky s veľkým farebným rozsahom a intenzívnym zafarbením. FineArt Barium Satin umožňuje zobraziť mimoriadne hlbokú čiernu farbu, vynikajúcu ostrosť obrazu a je ideálny pre čiernobielu fotografiu. Používa sa na fotografickú a vizuálnu reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom. Ďalej pre výtlačky v obmedzenom náklade, prezentačné plagáty na výstavné a výstavné účely, albumy, pohľadnice.

Matná fotografia

Photo Rag® - Matt FineArt - Hladký 308 g / m2, 100% bavlna, biela
Photo Rag® - Biela - 100% bavlna s hladkým povrchom textúry - zaručuje archívne štandardy. Photo Rag® spĺňa najvyššie štandardy denzity, farebného rozsahu, farebnej gradácie a ostrosti obrazu. Používa sa na fotografickú a vizuálnu reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, čiernobiele a farebné fotografie, výtlačky v obmedzenom náklade, prezentačné plagáty na výstavné účely, albumy, pohľadnice.
 

Parametre

Ročné obdobie Jeseň
Orientácia Na šírku
Farebnosť Farebná
Dodacia doba do 10 dní

Želáte si dostávať novinky eshopu emailom?

Pozvánky na výstavy a novinky v eshope budete mať ako prví

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.