VÝTVARNÉ FOTOGRAFIE KRAJINY

Fotografia južnej Moravy na fotopapieri

Novinka
  • Fotografia južnej Moravy na fotopapieri
39,00
Krajina južnej Moravy počas jarného východu slnka
Obj. čislo:
f0293

Fotografia južnej Moravy na fotopapieri

Fotografie sú vytlačené na papieri nemeckej značky Hahnemühle významnej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna a papiere ktoré spĺňajú štandardy archivácie.

Lesklé fotografie

Tlač na papieri FineArt Baryta Satin, 300 gsm, 100% a-celulóza, biely, saténový povrch
FineArt Baryta Satin je barytový papier s bielym, saténovým leskom. Množstvo síranu bárnatého v povlaku v spojení s mikroporéznou vrstvou prijímajúcou atrament poskytuje výnimočné výsledky s veľkým farebným priestorom a intenzívnym zafarbením. FineArt Baryta Satin umožňuje zobraziť extrémne hlbokú čiernu, vynikajúcu ostrosť obrazu a je ideálny aj pre čiernobielu fotografiu. Využíva sa pre fotografickú a výtvarnú reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, digitálnemu umeniu. Ďalej pre výtlačky v limitovanej edícii, prezentačné výtlačky na účely zobrazenia a výstavy, albumy, pohľadnice.

Matné fotografie

Tlač na papieri Foto Rag® - Matt FineArt - hladký 308 gsm, 100% bavlna, biela
Photo Rag® - biely - 100% bavlna s hladkou textúrou povrchu - zaručuje archívne štandardy. Photo Rag® spĺňa najvyššie priemyselné štandardy týkajúce sa hustoty, farebného gamutu, odstupňovania farieb a ostrosti obrazu pri zachovaní osobitného vkusu a pocitu originálneho umeleckého papiera. Využíva sa pre fotografickú a výtvarnú reprodukciu zodpovedajúcu najvyšším archívnym štandardom, digitálnemu umeniu, čiernobielym a farebným fotografiám, pre výtlačky v limitovanej edícii, prezentačné výtlačky na výstavné účely, albumy, pohľadnice.

Tlač fotografií je realizovaná vo fotoštúdiu PierCom v Banskej Štiavnici. Fotoštúdio pri tlači využíva 12-farebný LUCIA pigmentový atrament, ktorý zvyšuje dosiahnuteľný farebný rozsah a svetlostálosť.

Po tlači sú fotografie na plátne fixované ochranným UV sprejom značky Hahnemühle, ktorý zabezpečuje ochranu a svetlostálosť fotografie aj pri pôsobení slnečného svetla. Fotografie môžu byť autorský signované archívnym atramentom.

Ku každej fotografii kupujúci získa certifikát originality.


Parametre

Ročné obdobie Jar
Orientácia Na šírku
Farebnosť Farebná
Dodacia doba do 10 dní

Želáte si dostávať novinky eshopu emailom?

Pozvánky na výstavy a novinky v eshope budete mať ako prví

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.